اروگوئه با حذف برزیل حریف کلمبیا شد
کد خبر: 3258

اروگوئه با حذف برزیل حریف کلمبیا شد

پرافتخارترین تیم جهان با قبول شکست برابر اولین قهرمان جام‌های جهانی شانس فتح جام ملت‌های آمریکای جنوبی را از دست داد.

در دومین روز از دیدارهای مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آمریکای جنوبی (کوپا آمه‌ریکا) 2024، بامداد امروز دو دیدار برگزار شد که در بازی نخست تیم ملی کلمبیا با نتیجه 5 بر صفر از سد پاناما گذشت.

خوان کوردوبا در دقیقه 8، خامس رودریگس در دقیقه 15 (پنالتی)، لوئیس دیاس در دقیقه 41، ریچارد ریوس در دقیقه 70 و میگل بروخا در دقیقه 4+90 (پنالتی) گل‌های تیم تحت هدایت نستور لورنسو را در ورزشگاه دانشگاه فینیکس شهر آریزونا به ثمر رساندند.

در دومین بازی که در ورزشگاه آلجاینت شهر لاس‌وگاس برگزار شد، تیم‌های ملی اروگوئه و برزیل به مصاف هم رفتند که این بازی با شکست 4 بر 2 برزیلی‌ها برابر برزیل در ضربات پنالتی پس از تساوی بدون گل در وقت‌های معمول بازی همراه بود. این نتیجه در حالی رقم خورد که شاگردان مارچلو بیلسا از دقیقه 74 با اخراج نایتان ناندس 10 نفره بازی را ادامه دادند.

در ضربات پنالتی برای تیم اروگوئه، اوگارته، آراسکائتا، بنتانکور و فدریکو والورده ضربات‌ خود را به گل تبدیل کردند و تنها خوسه ماریا خیمنس بود که ضربه چهارم این تیم را از دست داد. در سمت مقابل ادر میلیتائو و داگلاس لوئیز ضربات اول و سوم برزیل را هدر دادند و آندریاس پریرا و گابریل مارتینلی دومین و چهارمین ضربات سلسائو را به گل تبدیل کردند.

به این ترتیب اروگوئه حریف کلمبیا در دومین بازی مرحله نیمه نهایی شد که ساعت 3:30 روز پنجشنبه برگزار می‌شود. در بازی نخست مرحله نیمه نهایی هم که روز چهارشنبه ساعت 3:30 برگزار خواهد شد، تیم ملی آرژانتین برابر کانادا قرار خواهد گرفت.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار