فاتی پیشنهاد تیم مورینیو را رد کرد
کد خبر: 3331

فاتی پیشنهاد تیم مورینیو را رد کرد

مهاجم اسپانیایی تیم فوتبال بارسلونا که شایعه انتقالش از این تیم به گوش می‌رسد، قصد دارد در تیم کاتالان بماند و خودش را به سرمربی جدید تیم ثابت کند.

نشریه آ اس اسپانیا مدعی شد که آنسو فاتی توانسته مدیران باشگاه بارسلونا را مجاب کند که به او فرصتی دیگر بدهند تا در اردوی پیش فصل نظر سرمربی جدید تیم، هانسی فلیک را جلب کند.

فاتی 21 ساله که فصل گذشته هم به صورت قرضی برای تیم برایتون انگلیس توپ می‌زد، از اسپانیا، ترکیه و عربستان پیشنهادهایی دارد که گویا جدی‌ترین آنها از سوی سویا بوده اما بحث حقوق بازیکن فعلاً باعث عقب‌نشینی مشتری آندلسی شده است. آ اس همچنین مدعی شده است که ژوزه مورینیو، سرمربی جدید تیم فنرباغچه ترکیه نیز به مسئولان باشگاه پیشنهاد داده با فاتی وارد مذاکره شوند که گویا مهاجم جوان بارسلونا این درخواست را رد کرده است.

در این میان نشریه اسپورت کاتالونیا نوشته است که مدیران باشگاه سویا همچنان در تلاش هستند تا راهی برای جذب فاتی پیدا کنند که محتمل‌ترین گزینه، انتقال قرضی او است. باشگاه بارسلونا از رویکرد آندلسی‌ها در مورد پرداخت حقوق فاتی راضی نیست، چرا که آنها حاضر به پرداخت حتی نیمی از حقوق فاتی هم نیستند. این در شرایطی است که باشگاه بارسلونا هم محدودیت‌های خاص خودش را برای رعایت سقف حقوق پرداختی به بازیکنان تیم دارد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار