مقصر اصلی حذف النصر مشخص شد!
کد خبر: 642

مقصر اصلی حذف النصر مشخص شد!

هواداران النصر از شکست این تیم برابر العین و حذف از لیگ قهرمانان آسیا بسیار عصبانی هستند.

 النصر دوشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا برابر العین به میدان رفت و با قبول شکست در این دیدار در ضربات پنالتی نتوانست به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کند. 

شاگردان لوئیس کاسترو در بازی رفت با یک گل برابر حریف شکست خورده بودند و پیروزی 3-4 باعث شد که بازی به تساوی کشیده شود و همه چیز در ضربات پنالتی مشخص شود، ضرباتی که در نهایت به سود حریف به پایان رسید و یاران کریستیانو رونالدو از صعود بازماندند. 

در فاصله یک ساعت پس از این اتفاق بود که بیشتر از 1.3 میلیون توییت در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) درباره النصر نوشته شد تا مشخص شود که بسیاری از کاربران از این اتفاق به شدت شوکه شدند. 

یکی از آنها نوشت: «شروعی فاجعه‌بار، سپس رمونتادا، سپس انفجار و دریافت گل، سپس احیای امید با یک گل در زمان تعیین کننده و سپس حذف عجیب در ضربات پنالتی.»

کاربر دیگری اظهار داشت: «اتفاقی که هیچ هواداری قادر به درک آن نیست. امیدوارم با اتفاقاتی که امروز رخ داد، خدا به هواداران النصر رحم کند. سناریوی بسیار ظالمانه‌ای بود.»

نواف التمیمی هم در این باره نوشت: «با اتفاقاتی که افتاد، انشاالله خدا به هواداران النصر رحم کند.»

یکی از هواداران النصر معتقد بود که این تیم مقصر این حذف بود: «النصر خودش این سناریوی فاجعه بار را رقم زد و شاید اگر هر کس دیگری می‌خواست چنین کاری انجام دهد، غیرممکن بود. رونالدو موقعیت بسیار خوبی را هدر داد، در حالی که دروازه خالی بود! چنین چیزهایی طبیعی نیست.»

یکی از خبرنگاران عربستانی هم خطاب به هواداران النصر نوشت: «من در کنار شما تماشاگرانی هستم که امشب در ورزشگاه بودید. شما که بیشتر از 120 دقیقه ایستادید و این بازی دردناک را تماشا کردید... من در کنار شما هستم!»

بسیاری از هواداران این تیم پس از پایان این بازی خواهان برکناری هرچه زودتر لوئیس کاسترو شدند. یکی از کاربران در این باره اظهار داشت: «النصر را نجات دهید، النصر را نجات دهید. مربی را اخراج کنید. سرمربی را تغییر دهید. ما از این اتفاقات که هر فصل رخ می‌دهد و این سناریوی تکراری خسته شدیم. یک آدم منطقی در بین شما نیست؟ هیچکس متوجه اشتباهات النصر نمی‌شود.»

کاربر دیگری اضافه کرد: «خواسته ما برکناری کاسترو است. او باید اخراج شود و بعضی از بازیکنان جوان هم شرایط بهتری داشته باشند. در این صورت است که سطح بازی این تیم به شکل قابل توجهی بهبود پیدا خواهد کرد، خصوصا وقتی فشار روانی از روی آنها برداشته شود.»

با این حال یکی از هواداران این تیم معتقد بود که حتی این اقدام هم کافی نیست چون فصل به پایان رسیده است: «کاسترو اخراج خواهد شد و به این شکل سعی می‌کنند خشم همه را کنترل کنند! پس از این که همه چیز از دست رفت، تنها امید ما این جام بود که به همین راحتی حذف شدیم. مدیران النصر چه کسانی هستند و کجا هستند؟ چرا غیب شده‌اند؟» 

این در حالی است که بیشتر تمرکز کاربران و فوتبال‌دوستان خارجی روی کریستیانو رونالدو بود. یکی از آنها اظهار داشت: «رونالدو گفته بود که آماده است تا شرایط را تغییر دهد اما وارد زمین شد و شروع به بدتر کردن شرایط کرد.»

هوادار دیگری اضافه کرد: «دروازه‌بان النصر و خط دفاعی این تیم واقعا افتضاح بودند. رونالدو دو فرصت خیلی آسان را از دست داد و این چیزی نیست که شما از بهترین بازیکنان انتظار دارید.»

کاربر دیگری که بسیار عصبانی بود نوشت: «رونالدو افتضاح نبود. او مهاجمی احمق و بدون مغز است، یک مهاجم دیوانه که توانایی گل زدن هم ندارد.»

یکی دیگر از طرفداران النصر هم ادامه داد: «انتظار داشتم پس از اظهارات رونالدو، او اولین کسی باشد که با تمام وجود در زمین حضور پیدا می‌کند. از نظر من، او مقصر اصلی حذف النصر است چون دو موقعیت خوب را به شکل عجیبی از دست داد. او واقعا در سطح افتضاحی بود.»

اما بسیاری از هواداران این ستاره پرتغالی هم مشغول دفاع از او شدند. یکی از آنها نوشت: «او گل زد تا النصر را به پیروزی نزدیک کند و پس از آن پنالتی را هم به گل تبدیل کرد. خورشید دوباره بر ما خواهد تابید.»

 
منبع: فرارو

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار