قرارداد روبرتو تمدید نمی‌شود/ اتلتیکو مشتری کاپیتان بارسلونا
کد خبر: 978

قرارداد روبرتو تمدید نمی‌شود/ اتلتیکو مشتری کاپیتان بارسلونا

یک منبع موثق از تصمیم باشگاه بارسلونا برای عدم تمدید قرارداد کاپیتانش و تمایل روخی‌بلانکو برای جذب بازیکن اسپانیایی خبر داد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس حوزه نقل و انتقالات فوتبال مدعی شد که هیئت مدیره باشگاه بارسلونا درباره آینده کاپیتانش سرخی روبرتو تصمیم قطعی را اتخاذ کرده است و قصد ندارد قرارداد او را تمدید کند. به این ترتیب مدافع اسپانیایی در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از بارسا جدا خواهد شد و این اتفاق قطعی خواهد بود.

در همین حال شبکه کادناسر اسپانیا اعلام کرده است که سرخی روبرتو از همین حالا یک مشتری دست به نقد پیدا کرده است و گویا اتلتیکومادرید در پایان فصل برای خرید این بازیکن 33 ساله دست به کار خواهد شد. این شبکه حتی مدعی شده که توافق‌های اولیه هم صورت گرفته که البته نهایی نشده و به همین دلیل هنوز بسته به شرایط بازیکن تا پایان فصل و پیشنهادهایی که دریافت خواهد کرد، همه چیز ممکن است تغییر کند.

روبرتو فصل گذشته برای بارسلونا صرفاً نقش یک بازیکن تعویضی برای استراحت دادن به مهره‌های اصلی بود و اغلب به عنوان مدافع میانی بازی می‌کرد. در این فصل هم قرار بود که او جای آلخاندرو بالده را در سمت چپ خط دفاعی بارسلونا پر کند اما مصدومیتی که درمان آن مستلزم عمل جراحی بود، بازیکن را برای سه ماه خانه‌نشین کرد. به همین دلیل هم او تا الان در تمامی رقابت‌ها تنها 7 بازی (شامل 299 دقیقه) انجام داده است که آخرین آنها اوایل ماه نوامبر سال 2023 بود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار