فینال لیگ برتر والیبال| کامبک شهداب به سرانجام نرسید
کد خبر: 1040

فینال لیگ برتر والیبال| کامبک شهداب به سرانجام نرسید

دیدار نخست سری فینال لیگ برتر والیبال ایران به سود تیم فولاد سیرجان به پایان رسید.

دیدار نخست سری فینال لیگ برتر والیبال فصل 03-1402 دیروز پنج‌شنبه بین تیم‌های شهداب یزد و فولاد سیرجان در سالن فدراسیون برگزار شد و با برتری 3 بر 2 تیم فولاد سیرجان به پایان رسید.

دو تیم، بازی را با تلاش برای کمترین اشتباه و ریسک ممکن آغاز کردند و پا به پای هم امتیاز گرفتند. اهمیت گرفتن ست نخست از هیجان بازی کم کرده و احتیاط بازیکنان را بیشتر کرده بود. ست نخست بازی نخست فینال با حداقل امتیاز و با نتیجه 26 بر 24 به سود فولاد به پایان رسید.

حساسیت بالای بازی باعث شد تا بازیکنان دو تیم بیشتر از سرویس‌های پرشی-موجی و هدفدار استفاده کنند و جالب اینکه تعداد خطاهای سرویس نیز کم نبود. از دفاع‌های محمد موسوی، کاپیتان تیم فولاد می‌توان به عنوان تاثیرگذارترین عوامل برتری این تیم در امتیازهای بالا نام برد. شاگردان بهروز عطایی در ست دوم هم 25 بر 21 برنده شدند.

حملات و انگیزه‌های بازیکنان فولاد در ست سوم کمتر شد و همین کافی بود تا شاگردان رضا تندروان با تغییراتی که در ترکیب داشتند به بازی برگردند. شهداب در این ست 25 بر 19 پیروز شد.

مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر که در ست سوم برنده شده بود به بازی درخشان و کم اشتباه خود در ست چهارم هم ادامه داد و حتی درخشش محمد موسوی برای فولاد هم نتوانست مانع از روند امتیازگیری شهداب شود. شهداب در ست چهارم 25 بر 20  فولاد را مغلوب کرد تا برنده بازی نخست فینال در تای برک مشخص شود.

برتری نسبی تیم شهداب در ست پنجم هم ادامه داشت و تغییر پاسور باعث شده بود تا شهدابی‌ها کامبکی مثال زدنی به بازی داشته باشند. دو امتیاز پایانی این بازی دیدنی سرانجام به فولاد رسید و شاگردان عطایی 16 بر 14 در این ست و 3 بر 2 در مجموع برنده شدند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار