اشتباه وحشتناک به قیمت حذف والیبالیست هلندی از لیگ‌ملت‌ها
کد خبر: 1799

اشتباه وحشتناک به قیمت حذف والیبالیست هلندی از لیگ‌ملت‌ها

یک اشتباه عجیب باعث شد پشت خط زن تیم ملی هلند که رقیب ایران برای صعود به المپیک است، از حضور در لیگ ملت‌ها باز بماند.

 بنی توینسترا، پشت خط زن تیم ملی والیبال هلند، امسال در لیگ ملت های والیبال شرکت نخواهد کرد. این اتفاق نتیجه یک خطای داخلی توسط فدراسیون والیبال هلند در مراحل ثبت نام بوده است.

تلاش برای رفع این مشکل ناموفق بوده و به این ترتیب این بازیکن هلندی قادر به همراهی هلند در لیگ ملت‌ها نخواهد بود. 

فدراسیون والیبال هلند نام ۳۰ بازیکن را برای حضور در لیگ ملت‌ها ارائه داد اما معلوم شد که ۲۹ بازیکن واجد شرایط بازی در لیگ ملت‌ها هستند چرا که اطلاعات مربوط به یکی از بازیکنان تکمیل نشد و به این ترتیب او حضور در این رقابت‌ها را از دست داد.

هرمان مپلینک مدیرفنی تیم ملی والیبال هلند گفت: این اشتباه وحشتناک و غم انگیز است. ما برای بنی متاسفیم که همیشه بی قید و شرط خود را وقف تیم می‌کند. این اشتباه برای کادرفنی و تیم نیز بسیار ناراحت کننده است اما متأسفانه برگشت ناپذیر است.

بنی توینسترا در واکنش به این اتفاق گفت: من از اتفاقی که افتاد بسیار ناامید هستم. شما تمام سال را صرف تلاش برای پیشرفت می کنید و تمام طول سال به فکر رسیدن به المپیک هستید ولی این اتفاق تلخ برای شما رخ می‌دهد. خیلی از این بابت ناراحت شدم که نمی توانم در لیگ ملت‌ها هلند را همراهی کنم اما متاسفانه اشتباهاتی صورت گرفته و راه جبرانی ندارد. این اتفاق بسیار مایه تاسف است.

هلند در تلاش برای کسب جواز حضور در المپیک است و پیاتزا سرمربی ایتالیایی هلند به زودی جانشین این بازیکن را اعلام خواهد کردو اگر هلند جواز حضور در پاریس را کسب کند، این بازیکن ۲۳ ساله می تواند در المپیک، کشورش را همراهی کند.

به گزارش ایسنا، هلند یکی از رقبای ایران برای رسیدن به سهمیه المپیک است که در حال حاضر امتیاز بالاتری نسبت به ایران دارد.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار