پوستر تیم ملی والیبال مردان ایران در سال ۲۰۲۴
کد خبر: 2187

پوستر تیم ملی والیبال مردان ایران در سال ۲۰۲۴

در آستانه مسابقات والیبال لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ از پوستر اختصاصی تیم ملی والیبال مردان ایران در این رویداد رونمایی شد.

 مردان والیبال ایران در سال 1403 یک مأموریت غیرممکن و کاری سخت برای به دست آوردن دل هواداران و صعود به المپیک 2024 پاریس در پیش دارند که موتا پائز (سرمربی تیم ملی والیبال ایران) معتقد است تنها با قلب و روح می‌توان این راه را با موفقیت پیمود.

«ما با قلب‌مان می‌جنگیم»؛ شعار تیم ملی والیبال مردان ایران در سال 2024 است، تفکری که پائز به تیم ایران تزریق کرد و تمامی بازیکنان با درک موقعیت حساس والیبال ایران با تیمی یکدست و تفکری حرفه‌ای تنها به ارائه یک بازی تماشایی و شاد کردن دل مردم ایران و جبران مافات فکر می‌کنند تا در لیگ ملت‌های والیبال 2024 به‌عنوان آخرین سکوی صعود به المپیک پاریس بدرخشند.

پوستر امسال تیم ملی والیبال مردان ایران با سال‌های گذشته تفاوت چشمگیری پیدا کرده است و در این پوستر تصویری از هر یک از سروقامتان والیبال ایران با یونیفورم سرخ‌رنگ در حال اجرای مهارتی از والیبال یا ادای حسی در پی یک موفقیت بر بستری از رنگ نقره‌ای، چشم‌نوازی می‌کند. در واقع این ترکیب رنگ و تصویر تداعی‌کننده حرکت و هیجان است.

در عین حال، در تمام تصویر تنها یک توپ و آنهم در دستان کاپیتان تیم ملی به چشم می‌خورد که نشان از همبستگی تیمی و حرکت بر مداری واحد با پرهیز از فردگرایی، با شعار «ما با قلب‌مان می‌‍‌جنگیم»، است.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار