پائز: از رفتار بازیکنانم و جنگندگی‌شان راضی‌ام
کد خبر: 2294

پائز: از رفتار بازیکنانم و جنگندگی‌شان راضی‌ام

سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: از رفتار بازیکنانم و جنگندگی‌شان راضی بودم، اما فشار زیادی از سمت قهرمان جهان به ما وارد شد.

ششمین دوره لیگ ملت‌ها در گروه مردان از روز سه شنبه یکم خرداد آغاز شده است و تیم ملی والیبال ایران از نخستین دقایق بامداد شنبه پنجم خرداد در دومین مسابقه خود در این چارچوب به مصاف ایتالیا رفت و 3 بر صفر مغلوب شد.

مائوریسیو موتا پائز پس از این دیدار اظهار داشت: مثل روز قبل شروع کردیم و خیلی خوب بودیم، اما امروز تمامی بازیکنان ایتالیا سرویس‌های خیلی خوبی زدند و بازی خیلی برای‌مان سخت بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: از رفتاری که در زمین می‌دیدم خیلی خوشحال هستم. از رفتار بازیکنانم و جنگندگی‌شان راضی بودم، اما فشار زیادی از سمت قهرمان جهان به ما وارد شد و این آسان نیست. امروز به بازیکنانم افتخار می‌کنم و هر روز شاهد پیشرفت‌شان هستم.

پائز تصریح کرد: خیلی مهم است که همه جزئی از پروژه باشند و به کاری که می‌خواهیم انجام دهیم، اهمیت بدهند. امیدوارم بازیکنان بیشتر فرصت بازی پیدا کنند و همه بازیکنان همراه شش بازیکن داخل زمین باشند. ما بایستی یک تیم باشیم فارغ از اینکه چه کسی در زمین بازی خواهد کرد. بایستی همه با هم باشیم.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار