پائز: حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم
کد خبر: 2333

پائز: حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مسابقه با کوبا پیشرفت های زیادی در خیلی از فاکتورها و کیفیت بازیکنان شاهد بودیم؛ حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم.

مائوریسیو پائز، سرمربی برزیلی تیم ملی والیبال ایران در مورد شکست 3 بر یک تیمش مقابل کوبا در لیگ ملت‌های والیبال 2024 اظهار داشت: این حقیقت است که تیم ایران در بازی سوم شکست خورد. در مسابقه با کوبا پیشرفت های زیادی در خیلی از فاکتورها و کیفیت بازیکنان شاهد بودیم. حالا بیشتر شبیه به یک تیم هستیم.

مائوریسیو موتا پائز با تاکید بر این‌که بازیکنان ایران پیشرفت کردند، تصریح کرد: باید این موضوع را در ذهنمان نگه داریم که ناامیدی همیشه بزرگ است، اما باید از این ناامیدی به عنوان قدرتی برای بهتر کار کردن و بهتر انجام دادن در دفعه بعد استفاده کنیم.

وی درباره دیدار آینده تیم ملی والیبال ایران مقابل آرژانتین گفت: آرژانتین از تیم‌هایی است که بسیار خطرناک هستند. چرا که بر پایه قدرت بازی نمی‌کنند بلکه تیم باهوشی هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: بازیکنان آرژانتین اشتباهات کمی دارند و سرویس خوبی می‌زنند و دفاع خوبی دارند. این چالش بزرگی برای ایران است به خاطر اینکه کاملا متفاوت از کوبا و ایتالیا هستند. حتی شاید برای ما بدترین گزینه ممکن باشد چرا که تیمی استوار هستند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت صفر روز دوشنبه هفتم خرداد در چهارمین و آخرین دیدار هفته نخست خود به مصاف آرژانتین می‌رود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار