واکنش متفاوت میلاد عبادی‌پور به شکست تیم ملی والیبال مقابل آرژانتین
کد خبر: 2364

واکنش متفاوت میلاد عبادی‌پور به شکست تیم ملی والیبال مقابل آرژانتین

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در آینده مطمئنا نکات خیلی خوبی از تیم ملی ما خواهید دید. این تیم خیلی دیر جمع شد و زمان آشنایی با همدیگر را نداشتیم.

تیم ملی ایران در آخرین دیدار خود از هفته اول لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۴ از بامداد دوشنبه، هفتم خرداد به مصاف آرژانتین رفت و در پایان سه بر دو ۲۳ بر ۲۵، ۳۱ بر ۲۹، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۰ و ۱۵ بر ۱۳ شکست خورد.

تیم ایران در سه دیدار گذشته‌ی خود مقابل تیم‌های صربستان، ایتالیا و کوبا شکست خورده بود و با شکست مقابل آرژانتین، هفته اول را با چهار شکست پیاپی پشت سر گذاشت.

میلاد عبادی‌پور پس از این دیدار، در مصاحبه با والیبال‌ورد، گفت: فکر می‌کنم در بازی دیروز و امروزمان موارد مثبت خیلی زیادی را دیدید. بازی دیروز مقابل کوبا نشان دادیم که چه کیفیتی داریم و امروز هم مقابل آرژانتین بار دیگر شاهد این موضوع بودید.

وی افزود: بعضی از امتیازات را از دست دادیم و کمی هم اشتباهات کوچک داشتیم، اما در این نوع بازی‌ها باید بدانید که هرچه بیشتر اشتباه کنید ممکن است فاجعه‌ای رخ بدهد پس باید یاد بگیریم که خطاهایمان را کاهش دهیم و مشکلاتمان را در آینده حل کنیم.

 

دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران در ادامه تاکید کرد: در آینده مطمئنا نکات خیلی خوبی از تیم ملی ما خواهید دید. این تیم خیلی دیر جمع شد و زمان آشنایی با همدیگر را نداشتیم. نیاز به زمان داریم که سرمربی، تیم را بشناسد و تیم هم با پائز بیشتر آشنا شود.

وی ادامه داد: سعی می‌کنیم بهترین توان خودمان را برای کشورمان، مردم و تیم‌مان بگذاریم. این شغل ماست و به این شغل افتخار می‌کنیم. برای بازی مقابل ژاپن بهترین خودمان را ارائه می‌دهیم به این‌إخاطر که به پیروزی نیاز داریم. در هفته نخست هیچ بردی کسب نکردیم، اما در آینده به پیروزی‌های زیادی نیاز داریم.

عبادی‌پور در پایان تصریح کرد: از تمام ایرانیانی که در ایران، برزیل، ژاپن، فیلیپین یا هر جای دنیا ما را حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم. زندگی خودمان را مدیون این مردم هستیم و امیدوارم روزی لطفشان را جبران کنیم.

 

منبع: فرارو

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار