حضرت‌پور: فشار زیادی روی تیم ماست
کد خبر: 2596

حضرت‌پور: فشار زیادی روی تیم ماست

لیبروی تیم ملی والیبال ایران پس از هفتمین شکست این در لیگ ملت‌های ۲۰۲۴ به این نکته اذعان کرد که فشار زیادی روی شاگردان پائز وجود دارد.

هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 از روز سه‌شنبه 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده است و با 32 مسابقه در مدت شش روز تا 20 خرداد پیگیری می‌شود.

تیم‌ ملی والیبال ایران در سومین مسابقه خود در این هفته در سالن همایش‌های غرب ژاپن در شهر کوکورا به مصاف بلغارستان رفت و 3 بر 2 نتیجه را به حریف واگذار کرد.

محمدرضا حضرت‌پور پس از این دیدار گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم، این پیروزی دومین برد بلغارستان بود. امروز به برد برابر بلغارستان نیاز داشتیم، اما متأسفانه به‌خاطر بدشانسی یا به هر علتی نتوانستیم به پیروزی برسیم. از مردم عذرخواهی می‌کنم، ولی قطعاً در دیدارهای بعدی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نتیجه بهتری بگیریم، باز هم جا دارد به نوبه خود از مردم عذرخواهی کنم که تا این لحظه همه جوره از تیم ملی والیبال ایران حمایت کردند. قول می‌دهیم تمام تلاش خود را در دیدارهای بعدی به کار بگیریم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: باید در دیدار امروز به برتری می‌رسیدیم تا در رقابت‌های بعدی با فشار کمتری بازی کنیم. فشار زیادی روی تیم ملی والیبال ایران وجود دارد. زمانی که تیم شکست می‌خورد، اعتمادبه‌نفس از تیم گرفته می‌شود و این هم یک نوع بدشانسی است. امیدوارم آخرین دیدار خود در هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها را با برد به اتمام برسانیم و با شرایط بهتری وارد هفته سوم شویم.

آخرین دیدار تیم ملی ایران در هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال از ساعت 6:30 فردا (شنبه) مقابل ترکیه خواهد بود.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار