اکبری: خسته بودیم
کد خبر: 2883

اکبری: خسته بودیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل قهرمان المپیک، گفت: یکی از دلایل اصلی شکست مقابل فرانسه، خستگی بازیکنان بود.

 تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های خود در هفته سوم لیگ ملت‌های 2024 به مصاف فرانسه رفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد.

پیمان اکبری، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد این مسابقه اظهار داشت: فرانسه قهرمان المپیک و  نسبت به همه تیم‌ها قوی‌تر است. سیستم بازی این تیم هم با بقیه خیلی فرق دارد. بازیکنان ایران تلاش کردند بازی قابل قبولی به نمایش بگذارند اما در دو روز گذشته دو بازی پنج سته داشتیم و روی هم 10 ست بازی کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه یکی از دلایل اصلی نتیجه امروز خستگی بازیکنان بود، تاکید کرد: نتوانستیم توانمندی خودمان را به نمایش بگذاریم اما امیدوارم یک ریکاوری خوب داشته باشیم و برای بازی با آلمان آماده شویم. ‌

اکبری در مورد دیدار با آلمان در پایان هفته سوم‌لیگ ملت‌ها گفت: نتیجه هیچ مسابقه‌ای را نمی‌شود پیش بینی کرد اما آلمان تیم خوبی است. تلاش می‌کنیم حداکثر توانمندی خود را به نمایش بگذاریم چون مهم است بازیکنان در شرایط بدنی نرمالی باشند و  بتوانند عملکرد واقعی خود را به نمایش بگذارند.

مردان والیبال ایران ساعت 6:30 دقیقه روز یکشنبه سوم تیرماه در آخرین مسابقه خود در لیگ ملت ها 2024 به مصاف آلمان می‌روند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار