ملی‌پوش والیبال ایران به لوبه ایتالیا پیوست
کد خبر: 2929

ملی‌پوش والیبال ایران به لوبه ایتالیا پیوست

بازیکن تیم ملی والیبال ایران به تیم لوبه ایتالیا ملحق شد.

باشگاه لوبه ایتالیا به طور رسمی از به خدمت گرفتن پوریا حسین خانزاده بازیکن تیم ملی والیبال ایران خبر داد. این ملی‌پوش 19 ساله که به او لقب «نابودگر» را داده‌اند، پس از امیر غفور تبدیل به دومین بازیکن ایرانی تاریخ این باشگاه ایتالیایی شد. غفور در فصل 20-2019 تجربه موفقی با تیم لوبه داشت.

پوریا حسین خانزاده به سایت رسمی این باشگاه ایتالیایی گفت: بسیار خوشحالم که پیراهن لوبه، یکی از مشهورترین تیم‌های جهان را بر تن می‌کنم. بی صبرانه منتظرم تا فصل بعد جلوی هواداران سرخ و سفید بجنگم. وقتی به زمین می‌روم، تمام تلاشم را می‌کنم و با شور و شوق رقابتی بازی می‌کنم. با ظرافت و قدرت ضرباتی که در تیم ملی ایران دارم، لقب "نابودگر" را به دست آوردم. ایتالیا صحنه آزمایشی مهمی برای من خواهد بود، اما معتقدم که لوبه باشگاهی فوق‌العاده است چون در سال‌های اخیر تعهد و استعداد ورزشکاران جوانِ نوظهور را افزایش داده است. من به امید تجربه یک سال عالی در کنار همه شما به اینجا آمده‌ام!

جوزپه کورمیو مدیرعامل تیم والیبال لوبه هم در این باره اظهار داشت: من واقعاً از جذب خانزاده راضی هستم چون ما در مورد پسری صحبت می‌کنیم که تا چند ماه پیش کاملاً ناشناخته بود. ما تقریباً به طور تصادفی و در رویدادهای بین‌المللی جوانان نظرمان معطوف به او شد. پوریا در حال رشد است و یک سرمایه مهم برای حمله ما خواهد بود. بی‌صبرانه منتظرم تا در حین دیدن زنده بازی، او را تحسین کنم و این امید بزرگ را با هواداران‌مان به اشتراک بگذارم.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار