اکبری: نسبت به هفته‌های قبل شرایط بهتری داشتیم
کد خبر: 2937

اکبری: نسبت به هفته‌های قبل شرایط بهتری داشتیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: اگر اشتباهات فردی‌مان را کاهش داده و در برخی لحظات عصبی نشده و تمرکزمان را از دست نمی‌دادیم شاید می‌توانستیم برنده باشیم.

پیمان اکبری در مورد شکست 3 بر صفر تیمش مقابل آلمان در آخرین دیدار ایران در لیگ ملت‌های والیبال 2024 اظهار داشت: امروز مسابقه را واگذار کردیم در حالی که می‌شد شرایط دیگری رقم بخورد. می‌توانستیم بهتر بازی کنیم با توجه به این که آلمان قطر پاسور اصلیش را در زمین نداشت، می‌توانستیم از این فرصت استفاده کنیم اما عدم حضور این بازیکن روی بازیکنان ایران تاثیر منفی گذاشت، چون بازیکنان خود را برای گیورگی گروزر آماده کرده بودند اما این بازیکن که به زمین نیامد همه فکر کردند شکست آلمان آسان است. در مجموع ست اول را خوب شروع نکردیم و باختیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: ست دوم شرایط‌مان خیلی خوب شد حتی چند امتیاز از حریف پیش افتادیم اما پاسور اصلی‌مان وادی را به خاطر آسیب‌دیدگی‌ که برایش پیش آمد از دست دادیم و به‌نژاد پاسور جوانمان را به زمین فرستادیم. به هر حال این بازیکن اولین باری است که در این سطح بازی می‌کند و طبیعی بود که با استرس بیشتری در میدان حاضر شود.

اکبری در پایان گفت: اگر اشتباهات فردی‌مان را کاهش داده و در برخی لحظات عصبی نشده و تمرکزمان را از دست نمی‌دادیم شاید می‌توانستیم در ست دوم برنده باشیم و در ادامه مشخص نبود چه اتفاقی رخ می‌دهد در مجموع به بازیکنان خسته نباشید می گویم این هفته نسبت به هفته‌های قبل شرایط بهتری داشتند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار