اولین صحبت ستاره والیبال ایران بعد از پیوستن به لیگ لهستان
کد خبر: 3130

اولین صحبت ستاره والیبال ایران بعد از پیوستن به لیگ لهستان

پشت خط‌زن تیم ملی والیبال ایران از پیوستن به تیم اسکرا برای فصل جدید ابراز خوشحالی و عنوان کرد به دنبال بهترین نتیجه ممکن در فصل جدید است.

تیم ملی ایران در آخرین هفته از مسابقات لیگ ملت‌های والیبال دو پیروزی کسب کرد. اگرچه ایران در تمام رقابت‌ها کمتر از حد انتظار عمل کرد، اما امین اسماعیل نژاد، مهاجم جدید اسکرا بلهاتوف، عملکرد بسیار خوبی  داشت.  او اکنون منتظر شروع رقابتهای باشگاهی لهستان است. او درباره حضور در اسکرا گفت: مطمئن هستم که همه با هم می‌توانیم به یک نتیجه واقعاً خوب در فصل جدید برسیم.

امین اسماعیل‌نژاد بعد از حضوری کوتاه مدت در ایتالیا، تصمیم به حضور در لیگ قدرتمند لهستان گرفته است. این بازیکن ایرانی، برای اولین بار در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ تصمیم گرفت در خارج از کشور بازی کند و راهی تیم ورونا ایتالیا شد و از فصل جدید در اسکرا بازی خواهد کرد. 

اسماعیل نژاد در ۱۲ بازی لیگ ملت های والیبال ۱۹۵ امتیاز از جمله ۱۸ دفاع و ۱۰  امتیاز سرویس به دست آورد. او در بخش بعدی صحبت‌هایش افزود: باید اعتراف کنم که در مورد فصلی که قرار است در اسکرا سپری کنم بسیار هیجان زده هستم. امیدوارم هر چه زودتر آن را شروع کنیم. یکی از باتجربه‌ترین و بهترین تیم های لیگ است و امیدوارم بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاوریم. 

اسماعیل‌نژاد دومین ایرانی تاریخ  اسکرا خواهد بود.  اولین نفر میلاد عبادی پور بود که برای این تیم لهستانی بازی کرد.  جالب اینجاست که عبادی پور نیز به لیگ لهستان بازخواهد گشت و برای نوروید بازی خواهد کرد.

بازیکن ایرانی درباره نقش عبادی پور در پیوستنش به اسکرا افزود: بله، قبل از امضای قرارداد با میلاد صحبت کردم. او چیزهای خوبی در مورد شهر و خود باشگاه به من گفت. این باعث شد که من حتی بیشتر از قبل بخواهم در آنجا بازی کنم.

امین اسماعیل نژاد در پایان درباره همکاری با گئورگه کرتو (سرمربی فعلی اسلوونی) گفت: گئورگه کرتو مربی بسیار با تجربه‌ای است. علاوه بر این، او دوست داشتنی است و من فکر می کنم که او هر بازیکنی را فوق العاده خوب درک می کند. امیدوارم همراه با او و سایر اعضای تیم این فصل را به یکی از بهترین‌ها برای باشگاه خود تبدیل کنیم.

قرار است تمرینات این تیم برای فصل جدید از ماه آینده شروع شود و حریف اول اسکرا برای فصل جدید تیم اولشتین خواهد بود.

 

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار