نبرد ایفا با شاگردان عطایی برای حضور در پلی‌آف/ ارومیه در اندیشه جبران ناکامی
کد خبر: 450

نبرد ایفا با شاگردان عطایی برای حضور در پلی‌آف/ ارومیه در اندیشه جبران ناکامی

برنامه هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال اعلام شد که در مهم‌ترین مسابقات ایفاسرام به مصاف فولاد سیرجان ایرانیان می‌رود و شهرداری ارومیه هم میهمان شهداب یزد است.

هفته بیست و پنجم لیگ برتر والیبال مردان چهارشنبه، ۱۶ اسفند با هفت دیدار در شهرهای اردکان (دو دیدار)، گرگان، اصفهان، اسلامشهر، تهران و یزد پیگیری می‌شود.

تاکنون حضور پنج تیم فولاد سیرجان، شهداب یزد، طبیعت، گیتی‌پسند و پیکان تهران در مرحله پلی‌آف قطعی شده است و ایفاسرام برای کسب ششمین سهمیه این هفته تلاش می‌کند.

ایفاسرام فردا میزبان شاگردان بهروز عطایی در صدر جدول رده‌بندی است و مقابل این تیم کار سختی دارد اما در صورت برد می‌تواند جواز حضور در پلی‌آف را به دست بیاورد.

تیم شهرداری ارومیه هم که با ۱۳ برد در جایگاه هفتم جدول رده‌بندی قرار دارد و برای کسب سهیمه پلی‌آف تلاش می‌کند، این هفته مهمان شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی است. شهرداری ارومیه در دو هفته گذشته شکست خورده است و برای پایان دادن به ناکامی خود نیاز به برد دارد. در طرف مقابل شهداب با استفاده از امتیاز میزبانی در اندیشه حفظ جایگاه دومی خود است.

این هفته برای تیم‌های چادر ملو اردکان و پاس گرگان که با ۱۲ برد به ترتیب در رتبه‌های هشتم و نهم جدول رده‌بندی هستند، اهمیت دارد. هر دو تیم شانس کسب سهمیه پلی‌آف دارند و باید سعی کنند در چند هفته باقی‌مانده برنده از زمین خارج شوند. چادر ملو فردا میزبان نیان‌الکترونیک تیم دوازدهم جدول است و پاس گرگان هم به مصاف مس رفسنجان تیم یازدهم جدول رده‌بندی می‌رود.     

برنامه هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر مردان به شرح زیر است:

ایفاسرام اردکان - فولاد سیرجان ایرانیان

 اردکان، سالن آیت‌الله خاتمی، ساعت ۱۵

محمدحسین شفقی (نماینده سازمان لیگ)، حمید راهجردیان (ناظر فنی و داوری)، کیوان عابدزاده (داور اول)، سجاد خان بابازاده (داور دوم) و محمد عشقدوست (داور ویدیوچک)

پاس گرگان - مس رفسنجان

گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت ۱۶

بهرام سلیمانی (نماینده سازمان لیگ)، علی یاوری (ناظر فنی و داوری)، علیرضا قریب (داور اول) و حامد آقابراری (داور دوم)

گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری گنبد کاووس

اصفهان، سالن مخابرات، ساعت ۱۶

حسین پورکاشیان (نماینده سازمان لیگ)، مجید محسنی شوشتری (ناظر فنی و داوری)، مسعود ذوقی (داور اول) و سید محمد مهدی موسوی (داور دوم)

طبیعت - سایپا تهران

اسلامشهر، سالن شهید بیضایی، ساعت ۱۶

عزیز پرتوی (نماینده سازمان لیگ)، اصغر میرزایی (ناظر فنی و داوری)، محمدرضا کاویان (داور اول)، علی اکبر پاکدلان (داور دوم) و قادر صادقی (داور ویدئوچک)

پیکان تهران - هورسان رامسر

تهران، سالن فدراسیون، ساعت ۱۶

اسماعیل صباغ (نماینده سازمان لیگ)، محمد شاهمیری (ناظر فنی و داوری)، احمد سرمست (داور اول) و هادی تیموری (داور دوم)

شهداب یزد - شهرداری ارومیه

یزد، سالن اختصاصی شهداب، ساعت ۱۶

محمد ابراهیم‌زاده (نماینده سازمان لیگ)، بهروز جعفری (ناظر فنی و داوری)، وحید پورکاشیان (داور اول) و اسماعیل رزقی (داور دوم)

چادرملو اردکان - نیان الکترونیک مشهد

اردکان، سالن آیت‌الله خاتمی، ساعت ۱۸

شهباز صدری (نماینده سازمان لیگ)، حمید راهجردیان (ناظر فنی و داوری)، داود نافعی (داور اول) و مهرداد شوشتری (داور دوم)

منبع: ايسنا

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار