بیانیه سرمربی جدید تیم ملی والیبال علیه فدراسیون!
کد خبر: 869

جنجال تازه در والیبال؛

بیانیه سرمربی جدید تیم ملی والیبال علیه فدراسیون!

مائوریسیو پائز، سرمربی جدید تیم ملی والیبال به اتفاقات روزهای اخیر واکنش نشان داد و توضیحاتی درباره آن به اشتراک گذاشت.

در روزهای اخیر بود که فدراسیون والیبال ایران نام دستیاران سرمربی جدید تیم ملی را اعلام کرد که بر این اساس پیمان اکبری و عبدالرضا علیزاده به عنوان دستیاران ایرانی سرمربی برزیلی تیم ملی معرفی شدند.

حالا مائوریسیو پائز در واکنش به این اتفاقات، بیانیه زیر را منتشر کرده است:

بعد از انتخاب لئوناردو کاروالیو به عنوان کمک مربی اول و مارسلو زنگرانده به عنوان مربی بدنساز حالا زمان انتخاب دستیاران ایرانی است که بخشی از کادرفنی من را تشکیل خواهند داد. نمی‌شود صداقت افرادی که مایل به پیوستن به کادرفنی هستند را مورد بررسی قرار نداد چون این انتخاب‌ها برایم بسیار مهم است.

عمیقاً درباره مهم‌ترین معیارهای انتخاب دستیاران ایرانی در حال کنکاش هستم چون دستیاران ایرانی باید بیشتر به من در ایجاد رابطه مناسب بین فدراسیون والیبال ایران، کادرفنی و بازیکنان کمک کنند تا در سطح تاکتیکی یا فنی.

 

حتی با مربیان خارجی قبلی تیم ملی ایران هم در ارتباط هستم تا همه فاکتورهای لازم را در اختیار داشته باشم و بتوانم بهترین انتخاب‌ها را داشته باشم. رابطه بین کادرفنی و بازیکنان تیم ضروری خواهد بود. این دستیاران باید کاملا خواسته‌ها و تصمیمات کادرفنی را بفهمند تا آن‌ها را به بازیکنان منتقل کنند. 

تسلط به زبان انگلیسی در انتخاب دستیاران ایرانی ضروری خواهد بود و حتی  مترجم ایرانی در کادر فنی داشته باشم که بتواند به زبان پرتغالی به راحتی صحبت کند تا خواسته‌ها و صحبت‌هایم به دقیق‌ترین شکل توسط بازیکنان درک شوند. خودم را موظف می‌بینم که سخت‌گیری کنم و از هیچ نکته‌ای غافل نشوم.

 

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار