کدام ورزشگاه‌ها قابلیت استفاده از VAR را دارند؟
کد خبر: 2832

کدام ورزشگاه‌ها قابلیت استفاده از VAR را دارند؟

در حال حاضر تنها چند ورزشگاه در کشور هستند که فصل آینده می‌توانند به سیستم کمک داور ویدیویی VAR تجهیز شوند.

فدراسیون فوتبال امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با سیستم کمک داور ویدیویی VAR برگزار خواهد شد.

اکنون این سؤال به وجود می‌آید که با حضور VAR در فوتبال ایران، کدام یک از ورزشگاه‌های کشور قابلیت استفاده از این سیستم در مسابقات را دارند. طبق پیگیری‌ها تا این لحظه ورزشگاه‌های آزادی تهران، نقش جهان اصفهان، شهدای فولاد اهواز، یادگار امام (ره) تبریز و شهید سردار قاسم سلیمانی سیرجان امکان استفاده از سیستم VAR را دارند.

با این شرایط، تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، ملوان بندر انزلی، آلومینیوم اراک، شمس آذر قزوین، مس رفسنجان، نساجی مازندران، هوادار، استقلال خوزستان، خیبر خرم‌آباد و چادرملو اردکان باید برای بازی‌های خانگی خود حتماً امکان فراهم کردن استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی VAR را فراهم آورند، در غیر این صورت باید ورزشگاه دیگری را معرفی کنند.

خبر دیگر اینکه، ورزشگاه پاس قوامین به‌صورت رسمی از چرخه میزبانی از تیم‌های تهرانی خارج شد و امکان استفاده از این ورزشگاه برای برگزاری مسابقات وجود ندارد. باید دید با این شرایط، هوادار تهران بازی‌های خانگی‌اش را در کدام ورزشگاه برگزار خواهد کرد.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار