تنهایی قابل توجه خیبر در خرم‌آباد
کد خبر: 3273

تنهایی قابل توجه خیبر در خرم‌آباد

استان لرستان پس از ۱۱ سال در سطح اول فوتبال کشورمان صاحب سهمیه شده است، اما بعید نیست که نماینده این استان خارج از لرستان میزبان رقبا باشد.

فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال برای استان لرستان ماندگار بود. خیبر خرم‌آباد که بارها تا آستانه صعود به لیگ برتر آمده و ناموفق بازگشته بود، این بار موفق به صعود و کسب عنوان قهرمانی شد و بالاترین امتیاز تاریخ لیگ یک را به دست آورد.

خیبر نتایج شگفت‌انگیزی در لیگ دسته اول گرفت که نتیجه آن را می‌توان در جشن قهرمانی مردم خرم‌آباد دید. مدیران استان لرستان در روز قهرمانی حضور پُررنگی اطراف تیم خیبر داشتند و خود را در قاب تصاویر قهرمانی تیم محمدرضا مهاجری قرار دادند، اما حالا که زمان اقدام برای میزبانی شایسته در لیگ برتر فرارسیده، از هیچ‌کدام از این افراد خبری نیست.

خیبر فعالیت نقل‌وانتقالاتی خود را از اواسط هفته گذشته آغاز کرده است. با توجه به موکول شدن شروع لیگ برتر به برطرف شدن ایرادات ورزشگاه‌ها، توجه به زیرساخت‌های استان لرستان نظیر ورزشگاه تختی و زمین تمرین خیبر اهمیت زیادی دارد. با این حال به نظر می‌رسد مسئولان استان لرستان تا قبل از روز جمعه، درگیر انتخابات بوده‌اند و خیبر در میان اولویت‌های آنها قرار نداشت.

باشگاه خیبر که به‌صورت خصوصی اداره می‌شود، دو پروژه عمرانی بزرگ (ورزشگاه‌های تختی و لُر آره‌نا) در دست اقدام دارد و حالا در تکمیل این پروژه‌ها تنها مانده است.

در چنین وضعیتی که خیبر از لحاظ فنی باید مهیای اولین حضور خود در لیگ برتر فوتبال شود، باید دل‌مشغول زیرساخت‌ها باشد. غفلت مسئولان استان لرستان باید به گونه‌ای به اتمام برسد که خیبر دچار مشکل نشود. با این حال تداوم این وضعیت، احتمال میزبانی بدون تماشاگر یا میزبانی خارج از لرستان را تقویت می‌کند.

 

منبع: تسنیم

دیدگاه‌تان را بنویسید

 

پربازدیدترین

پیوندها

آخرین اخبار